TVC.pl - portal turystyczny  
koszyk zapytań regiony w Polsce szukaj TVC.pl - strona główna
Wczasy w Polsce
woj. zachodniopomorskie woj. pomorkie woj. warmińsko-mazurskie woj. podlaskie woj. lubuskie woj. wielkopolskie woj. kujawsko-pomorskie woj. mazowieckie woj. łódzkie woj. lubelskie woj. dolnośląskie woj. opolskie woj. śląskie woj. małopolskie woj. podkarpackie woj. świętokrzyskie
Szczegółowo
Zapraszamy do prenumaraty bezpłatnego biuletynu informacyjnego. Promocje, nowe oferty, nowe zasoby. Informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail.
 

Licznik odwiedzin:
64 226 609
Najczęściej odwiedzane obiekty:

-Domki letniskowe
 
O OBIEKCIE

Władysławowo - kwatery prywatne nad morzem

Półwysep Helski, woj. pomorskie

Pokoje gościnne we Władysławowie

ul. Szkutników 16, 84-120 Władysławowo
tel.: 602628654
SZCZEGÓŁY OBIEKTU
 • o obiekcie
 • galeria
 • terminarz
 • Ceny od 40 do 50 zł

  Galeria zdjęćZapraszamy do wypoczynku nad morzem . Oferujemy  pokoje  2 ,3 i4 osobowe z łazienkami, TV , chodziarką, sprzętem plażowym oraz wspólnym aneksem kuchennym.Dom otoczony jest ogrodem , w którym można odpocząć , a także skorzystać z grilla. Parking znajduje się na terenie posesji (wjazd).
  Doba zaczyna sie o godz. 14.00 , a kończy o 10.00. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku na konto 59 1020 1912 0000 9902 0032 5472   Danuta Torlińska  ul.Szkutników 16   84-120 Władysławowo. Reszta należności pobierana jest w dniu przyjazdu.
   WŁADYSŁAWOWO
  Władysławowo położone jest na Kępie Swarzewskiej w odległości 48 kilometrów od Gdyni i 33 kilometry od Helu. Miasto zamieszkuje około 10 tysiecy mieszkańców. Od strony północnej przylega do niego "Wielkie Morze" czyli Bałtyk, a od strony południowo - wschodniej - "Małe Morze" - Zatoka Pucka. Miasto jest atrakcyjnym kąpieliskiem morskim. Latem jest to nadmorski kurort, odwiedzanym przez dziesiątki tysięcy turystów. Okolice Władysławowa to ulubione miejsce wielu aktorów, muzyków, sportowców. Poza sezonem letnim Władysławowo nie traci swych walorów turystycznych, tym niemniej jest tutaj znacznie spokojniej. Dla amatorów czynnego wypoczynku przygotowano ścieżki rowerowe wiodące w kierunku Helu i Pucka.
                  Zapraszam do Władysławowa.
  Danuta Torlińska       ul.Szkutników 16      84-120 Władysławowo
   
   
  Noclegi w Polsce